Kindlasti oled varemgi pidanud tegema erinevaid valikuid. Kas minna kooli või tööle? Võib-olla hakata hoopis ettevõtjaks? Kas soovid minna maailma rändama, teha vabatahtlikku tööd või panustada heategevusse? Kuidas viia ellu lahe suursündmus? Küsimusi on palju. Millest ja kuidas alustada?

Leiad nõustamist ja praktilist abi Noorte Tugilast. Noorsootöötaja arutleb Sinuga individuaalselt. Saate vestelda Sinu valikutest ja kahtlustest. Leiate üheskoos Sinu jaoks sobivaima lahenduse. Kas selleks on noorsootöö kaudu saadavad kogemused, töö leidmine, hariduse jätkamine vms.

Rajaleidja keskusest saad vastused oma haridus- ja tööalastele küsimustele ning abi oma unistustele ja võimalustele vastava karjääri loomisel. Rajaleidja keskused aitavad sul koostada tööle kandideerimisdokumente ning ette valmistuda kooli astumise või tööintervjuuks (intervjuu simulatsioonid koos individuaalse tagasisidega).

Kui otsid tööd ning soovid saada Eesti Töötukassa spetsialistide abi, saad ennast arvele võtta sulle sobivas töötukassa büros. Kõikides büroodes on avatud karjääriinfotoad, mis on avatud kõikidele huvilistele. Eesti Töötukassa bürood asuvad igas maakonnas. Büroo täpne aadress, töötajate kontaktid ning lahtiolekuajad on leitavad töötukassa kodulehelt.