Sind huvitavad erinevad kultuurid, reisimine, rahvusvahelised kogemused, soov leida sõpru ka Eestist väljaspoolt? Siis on sinu jaoks rahvusvaheline noorsootöö.
Rahvusvaheline noorsootöö on noortele rahvusvahelise koostöö kogemuste ja kultuuridevahelise õppimise võimaluste loomine.

Noorteühendused ja noortekeskused toetavad noorte enda algatusi viia ellu rahvusvaheline koostööprojekt Eestis või siis vahendavad infot võimaluste osas minna osalema teises riigis toimuvatele projektikohtumistele, noortevahetustele.

Paljudes noortekeskustes töötavad juba vabatahtlikud teistest riikidest. Samamoodi on Eesti noorel võimalus minna teise riiki vabatahtlikuks.

Suurepärast rahvusvahelise koostöö kogemust pakub Erasmus+ programm. Erasmus+ programmist on võimalik rahalist toetust küsida oma projektiidee elluviimiseks. Täpsemalt saad lugeda www.euroopa.noored.ee.

Kui sul on soov minna vabatahtlikuks teise riiki, siis uuri vastuvõtvate ja saatvate organisatsioonide andmebaasi. https://europa.eu/youth/volunteering/evs-organisation_en

Noorte Tugila noorsootöötajad on sulle abiks ja toeks enda võimaluste leidmisel, partnerite otsimisel.